Halloweenská party

V průběhu podzimních prázdnin jsme společně s Velrybkami oslavovaly dušičky a Halloween.

Každá jsme donesla nějakou mňamku z domova, co kdo umí připravit. Někdo pekl perník, někdo buchtu na plech, jiné z nás dělaly pomazánky a Janie přinesla “žabinec” – citronádu obarvenou na zeleno.  V každém případě jsme se převlékly do masek a pak si společně pochutnaly na večeři. Následně jsme projely takové seznamovací kolečko. Kdo se jak jmenuje už jsme věděly, ale vtipnější zábava je hledat, v čem jsme kdo originál. Pak jsme přivítaly našeho externího hosta – Juddyho, který nám připravil speciální příběh jako “Pán jeskyně”. V rámci příběhu se naše postavy dostaly na hřbitov a tam našly poklad. Pak už byl nejvyšší čas spát.

Ráno jsme si daly sladkou snídani v podobě pečených buchet z domova, zahrály jsme si Sacculus, poklidily jsme v klubovně a vyrazily jsme každý po svém domu.

Fotky naleznete zde: https://vlastovka.skauting.cz/2017/10/28/rijen-2017-halloweenska-party/